20 квітня 2016 року відбулася благодійна акція по збору продуктів для воїнів АТО. До неї долучилися всі учні 1 - 11 класів та педагогічний колектив. На передову були передані вареники, печиво, закрутки та вітальні малюнки і листівки з святом , яке наближається. Кожна дитина зробила свій маленький, а одночасно і великий внесок для наших захисників.

Переглядів: 353 | Додав: Sigurdar | Дата: 20.04.2016 | Коментарі (0)

Переглядів: 324 | Додав: Sigurdar | Дата: 20.04.2016 | Коментарі (0)

13 квітня 2016 року у Чортківському Палаці дітей та юнацтва проходить фотовиставка під назвою “Віками до тебе ми йшли, Україно!”, присвячена 25-річниці Незалежності України”. Учасники гуртка “Фотоаматорства”, діти віком від 10 до 16 років представили своє бачення рідного краю, його яскравих особистостей, неповторний колорит, казкову природу. 15 гуртківців, що займаються у видатного майстра, члена Національної спілки фотохудожників України Миколи Лановеги, показали свої роботи у вигляді портретів, натюрмортів, колективних фото. Серед учасників були учні нашої школи, зокрема Ігнацевич Юрій, Матвіїшин Володимир та Фарйон Анастасія, вони нагороджені грамотами управління освіти. Вітаємо учнів з творчими досягненнями.

<!--"-- ... Читати далі »

Переглядів: 291 | Додав: Sigurdar | Дата: 20.04.2016 | Коментарі (0)