Починок Марія Казимирівна

Починок М.К. – 1962 р.н., має вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання», що підтверджується державним дипломом Тернопільського педагогічного інституту, 1988р.  Працює в даній школі з 1985 року на посаді вчителя початкових класів. Має високу професійну підготовку, володіє знанням теорії і практики проведення  сучасного уроку на належному методичному рівні. Вона практикує креативні форми і методи навчально-виховного процесу. Вміло  застосовує інформаційно-комунікаційні технології. Старанно готується до уроків. Її уроки цікаві, сприяють міцному засвоєнню знань, виховують в учнів інтерес та бажання вчитись. На уроках панує атмосфера творчості, довіри, підтримки. Вчителька справедлива, вимоглива,  дотримується особистісно – орієнтовного підходу до навчання і виховання дітей. Вона переконана, що початкова освіта – надійний фундамент для подальшого навчання учня.

Велику увагу вчителька  приділяє роботі з обдарованими дітьми.  Її учень Жолондек Н. посів  – II  місце у  II  етапі Міжнародного  конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика (2017р.). Учні показали відмінні та хороші результати  у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», природничому -  «Колосок», мовному - «Соняшник».

Починок М.К. приймала участь у конкурсі «Панорама творчих уроків» та нагороджена Грамотами Лауреата  конкурсу Панорама творчих уроків « Я –віртуоз у викладанні предмета» (2015), «Сучасний урок: нові форми» (2017). Отримала Сертифікат за опублікований авторський матеріал  на сайті: SUPER. UROK-UA.

Посіла II  місце у міському етапі конкурсу на кращий план- конспект з правового виховання (2016р., 2017р.).

Провела відкриті уроки у вигляді презентацій та із застосуванням  іннова- ційних технологій, ділиться досвідом з колегами та студентами.

За сумлінну працю,  за організацію роботи щодо поширення власного досвіду у педагогічній пресі та участь у конкурсах педагогічної майстерності нагороджена Грамотою управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради (2017р.).

Починок М.К. присвоєно звання «старший учитель» за підсумками атестації педагогічних працівників у 2013р.

Марія Казимирівна – порядна, комунікабельна, працьовита, тактовна, наділена організаторськими здібностями, тісно співпрацює з батьками. Користується авторитетом серед колег по роботі. Її педагогічна майстерніть, багатий досвід роботи відповідає сучасним вимогам суспільства до навчання, розвитку і виховання майбутнього покоління.