19.11.2019
«  Листопад 2019  »

Ільницька Людмила Іванівна

Ільницька Людмила Іванівна – 1992 року народження, має вищу освіту за спеціальністю "початкова освіта.англійська мова", що підтверджується державним дипломом бакалавра Прикарпатського Національного університету ім.В.Стефаника. Працює вчителем  англійської мови у початкових класах у ЗОШ І-ІІІ ст. 2 м. Чорткова з 2017 року, педагогічний стаж  9 місяців, категорія спеціаліст.

За час роботи у навчальному закладі ПІП– зарекомендувала(в) себе як компетентний вчитель, висококваліфікований спеціаліст, який досконало володіє ефективними методами навчання , має високу науково –теоретичну підготовку, на високому рівні володіє методикою викладання предмету. Забезпечує умови для засвоєння учнями освітніх програм на рівні обов'язкових державних вимог. Уроки проводить з урахуванням вікових та психологічних особливостей учнів, відповідно до сучасних вимог організації освітнього процесу.

Ільницька Людмила Іванівна –працює над проблемою «_Формування і розвиток лексико-граматичних знань, умінь і навичок з англійської мови у початковій школі». У своїй роботі застосовує нестандартні форми проведення уроку(урок-рольова гра, урок-подорож, урок-репортаж), що сприяє формуванню інтересу до мови; позитивному відношенню учнів до її вивчення; дає можливість більш цілеспрямовано здійснювати індивідуальний підхід у навчанні. Для її уроків характерною рисою є використання інтерактивних прийомів, форм навчальної діяльності учнів, що значно підвищує питому вагу самостійної роботи школярів, активізує їхню розумову і пізнавальну діяльність.

Ільницька Людмила Іванівна – значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями.

Ільницька Людмила Іванівна – приймає активну участь у методичній роботі, яка проводиться в школі та місті.