Пандрак Надія Андріївна

Пандрак Н.А. працює вчителем початкових класів у Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст ст. № 2 з 1989 року. Має високу професійну підготовку, володіє знаннями теорії і практики проведення сучасного уроку на належному методичному рівні. Надія Андріївна за час роботи показала себе досвідченим і творчим учителем, який добре володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовує та поширює у професійному середовищі, вміє продумувати оригінальні, креативні ідеї, форми і методи роботи, застосовує нестандартні форми проведення уроку, що забезпечують максимальну самостійність навчально-виховного процесу в початковій школі. Пандрак Н.А. вміло використовує і застосовує інноваційні, інформаційно-комунікаційні технології та новітні методики НУШ в освітньому та виховному процесі, що сприяє набуттю життєвих компетентностей молодших школярів. Розробляє і використовує різнорівневі завдання. Уроки проходять відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти. Багато уваги приділяє різнобічному розвитку мовлення учнів, їх мислення, формуванню навичок творчої самостійної роботи, швидкого свідомого читання. На уроці створює ігрову атмосферу, що розвиває пізнавальний інтерес і активність учнів, знімає втому, дозволяє утримати увагу. Старанно готується до уроків. Її уроки цікаві, сприяють міцному засвоєнню знань, виховують в учнів інтерес та бажання вчитись. На уроках панує атмосфера творчості, довіри, підтримки. Вчителька справедлива, вимоглива у навчанні і вихованні дітей. Її учні щорічно показують відмінні результати у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», у природничому конкурсі «Колосок», «Геліантус». Надія Андріївна приділяє багато уваги формуванню соціокультурної компетентності, тому її вихованці беруть активну участь у різноманітних конкурсах. Пандрак Н.А. подала матеріали своїх уроків для розміщення на порталі «Учительський журнал он-лайн», «Методичний портал», у журналі «Відкритий урок», а також взяла участь у конкурсі «Панорама творчих уроків» . ЇЇ уроки надруковані у газеті «Початкова освіта» (2017-2018 рр.). Надія Андріївна брала участь у міському етапі конкурсу на кращий план-конспект Всеукраїнського уроку «Права дитини» та у міському конкурсі серед педагогів на кращий конспект уроку з базових дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах на тему «Національно-патріотичне виховання школярів» (2017р.). Взяла активну участь у тренінгу для вчителів початкових класів з питань використання ігрових технодогій та діяльнісних методів навчання в умовах Нової української школи (2019 р.), у освітніх вебінарах, end-camping (2019 - 2020 рр.). Учителька ділиться досвідом з колегами та студентами, протягом багатьох років є головою методоб’єднання «Школа молодого вчителя». Пандрак Надія Андріївна порядна, комунікабельна, працьовита, тактовна, наділена організаторськими здібностями, тісно співпрацює з батьками. Користується авторитетом серед колег. Її педагогічна майстерність, багатий досвід роботи відповідають сучасним вимогам суспільства до навчання, розвитку і виховання майбутнього покоління.