Пандрак Юлія Олегівна

Вархол Юлія Олегівна працює на посаді вчителя початкових класів у Чортківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 з 2017 року. Зарекомендувала себе як відповідальний і творчий педагог. У повсякденній роботі вміло використовує методи компетентнісно орієнтованого підходу до організації навчально-виховного процесу в початковій школі, володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів. Юлія Олегівна на уроках використовує прийоми навчання, які стимулюють навчально-пізнавальні здібності учнів, сприяють науково-пошуковій діяльності і розвивають критичне мислення: «Сенкан», «Незакінчене речення», «Фішбоун», «Шість капелюхів». Уроки відзначаються чіткою структурою, методичним навантаженням, емоційним піднесенням. Учителька використовує міжпредметні зв’язки, інтегрує навчальні предмети, забезпечуючи цілісність навчання. Її уроки завжди цікаві, добре продумані, насичені, з вдало підібраною наочністю та дидактичним матеріалом. Ефективно застосовує на уроках різноманітні презентації. Юлія Олегівна спрямовує виховну роботу для покращення психологічного мікроклімату класу, створення в колективі атмосфери доброти, довіри, взаємодопомоги. Вархол Ю.О. пройшла «Онлайн-курси EDERA для початкової школи», прослухала вебінар «Формула НУШ: використання інформаційно-комунікаційних технологій як системний процес» і була учасницею Mini-EdCamp Chortkiv «Освіта в часи змін: що потрібно для якісного та гарантійного зростання?». Юлія Олегівна порядна, тактовна, наділена організаторськими здібностями, тісно працює з батьками. Користується авторитетом серед колег на роботі.