Слонь Галина Йосифівна

Слонь Галина Йосифівна працює у Чортківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 на посаді вчителя хімії з 1994 року. За час роботи Галина Йосифівна досягла високого професіоналізму в роботі, зарекомендувала себе як досвідчений та відповідальний працівник. Педагог на високому рівні володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями. Застосовує нестандартні форми проведення уроків, активно впроваджує форми та методи організації навчально-виховного процесу, що забезпечують максимальну самостійність навчання учнів. Вміє лаконічно, образно і виразно подати навчальний матеріал, аргу¬ментувати свою позицію. Добре володіє ораторським мистецтвом. Метою фахової діяльності Галини Йосифівни є формування системи знань з хімії, необхідних для адекватного світосприймання та уявлення про сучасну природничо-наукову картину світу, опанування наукового стилю мислення, усвідомлення способів діяльності і ціннісних орієнтацій. Уроки Слонь Галини Йосифівни відзначаються чіткістю в реалізації поставленої мети, логікою побудови доказів. Учителька ефективно використовує різноманітні, оригінальні методи і засоби залежно від цілей і змісту уроку: індивідуальні завдання, різні форми взаємоконтролю, хімічні диктанти, графічні та табличні способи систематизації та узагальнення матеріалу, індивідуально–групові завдання різнорівневого характеру, тестові форми контролю знань, залучаючи учнів в активну пізнавальну діяльність до вивчення хімії. Уміє вдало застосовувати алгоритм розв’язання певного типу задач із по елементним аналізом, прикладами, набором тренувальних вправ. Доцільно використовує на уроках хімії навчальні комп’ютерні програми. Слонь Г.Й. забезпечує високу результативність своєї праці. Більшість її учнів навчається на достатньому та високому рівнях навчальних досягнень. Вихованці вчителя постійно беруть участь у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з хімії. У 2021-2022 н. р. Жолондек Назар (7 кл.), Коцюк Ірина (8 кл.) та Слободян Анастасія посіли І місце у ІІ етапі олімпіади. Учениця 11 класу Слободян А., взявши участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, отримала Диплом ІІ ступеня. Учитель виховує в учнів повагу до природи рідного краю, контролює забезпечення здорових, безпечних умов навчання. Проводить пропаганду екологічних знань серед батьків. Бере активну участь у роботі шкільної методичної комісії вчителів природничих наук. Передає свій педагогічний досвід колегам. Постійно вдосконалює свій професійний рівень, педагогічну майстерність. Користується авторитетом серед працівників школи, учнів, батьків.