Свідніцька Наталія Іванівна

Свідніцька Наталія Іванівна працює на посаді вчителя початкових класів у Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 з 2016 року. Зарекомендувала себе як відповідальний і досвідчений педагог. У повсякденній роботі вміло використовує методи компетентнісно орієнтованого підходу до організації навчально – виховного процесу в початковій школі, володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів. Наталія Іванівна на уроках використовує методи навчання, які направлені на організацію роботи учнів для самостійного здобуття знань. Застосовує такі інтерактивні технології навчання, як: «мікрофон», робота в малих групах, «мозковий штурм», «асоціативний кущ», інтерактивні ігри, дискусії. Крім того, технології розвитку критичного мислення і технології ситуативного моделювання: урок-дослідження, урок-подорож, урок-звіт, урок-змагання та інтегровані уроки, що сприяють формуванню навичок та умінь у процесі активної пізнавальної діяльності. Постійну увагу приділяє роботі із розвитку навичок читання, каліграфічного письма, усного рахунку. Уміє лаконічно, образно й виразно подати навчальний матеріал. Наталія Іванівна добре знає індивідуальні особливості учнів класу і ефективно використовує їх у роботі. Її уроки завжди цікаві, добре продумані, насичені, із вдало підібраною наочністю та дидактичним матеріалом. Ефективно застосовує на уроках різноманітні презентації. Свідніцька Наталія Іванівна забезпечує рівень знань учнів, які відповідають вимогам навчальних програм початкової школи. Її учні постійно беруть участь у Міжнародних конкурсах «Кенгуру», «Колосок» та предметних Інтернет-олімпіадах (проєкт «Всеосвіта»), за що отримують дипломи та сертифікати учасників. Наталія Іванівна виховує в учнів повагу до батьків, учителів, старших людей, шанобливе ставлення до звичаїв та традицій українського народу. Дбає про естетичне оформлення класної кімнати, веде постійну роботу над створенням та оновленням тематичних зон та куточків. Учителька постійно надає допомогу батькам у вихованні дітей. Дотримується педагогічної етики, поважає гідність учнів та їх батьків. Свідніцька Наталія Іванівна підвищує свій фаховий та професійний рівень. Вивчає передовий педагогічний досвід і застосовує його у навчально – виховному процесі. Користується авторитетом серед учнів, батьків, колег по роботі.