Субота
21.09.2019
23:39
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. N2

Призерами ІІ, ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н. р. є такі учні:

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Клас

Предмет, конкурс

Місце

Вчитель

1

Гусак Ірина Сергіївна

11

укр. мова та л-ра

І

Віцінська Н.В.

мовно-літ. конкурс ім. Т.Шевченка

І

Віцінська Н.В.

хімія

І

(місто)

ІІІ (область)

Недокус О. Т.

астрономія

І

Москвіна Т.М.

правознавство

І

(місто)

ІІІ (область)

Польова Н.В.

біологія

І

Нечунаєва Н.В.

2

Субботіна Регіна Ігорівна

11

обсл. праця

І

Горячко М.В.

3

Чухровська Юлія Русланівна

11

економіка

ІІІ

Фаріон О.М.

4

Степаненко Анастасія Владиславівна

10

історія

ІІІ

Кульчицький Р.В.

Польова Н.В.

обсл. праця

І

Горячко М.В.

біологія

І

Нечунаєва Н.В.

5

Сандуляк Михайло Михайлович

10

англ. мова

ІІ

Ухач Л.С.

6

Гурин Назар Вікторович

9

англ. мова

І

Ухач Л.С.

7

Мальків Юлія Сергіївна

9

фізика

ІІ

Москвіна Т.М.

8

Марко Олександр Борисович

9

англ. мова

ІІ

Ухач Л.С.

9

Кутрик Олег Ігорович

8

математика

І

Мединська Л.А.

англ. мова

І

Мудра О.Л.

фізика

ІІІ

Москвіна Т.М.

10

Погосян Крістіне Володимирівна

8

обсл. праця

ІІ

Горячко М.В.

німецька мова

ІІІ

Губіцька І.В.

Образотворче мистецтво

ІІІ

Криницький В.М.

11

Міщій Іван Андрійович

8

німецька мова

ІІ

Губіцька І.В.

12

Стефанчишин Павло Олександрович

 

8

 

інформаційні технології

 

ІІ

Швець Марія Йосипівна

13

Магега Богдан Володимирович

9

інформаційні технології

 

ІІ

Швець Марія Йосипівна

14

Чикурлій Дарина Андріївна

7

хімія

І

Слонь Г.Й.

 

15

Гикава Вікторія Андріївна

7

математика

ІІ

Мединська Л.А.

фізика

ІІІ

Москвіна Т.М.

16

Гулька Валентин Олегович

5-А

мовно-літ. конкурс ім. Т.Шевченка

ІІ

Бужинська Г.А. Нестеренко Н.М.

17

Яцентюк Юлія Вадимівна

3-Б

Конкурс імені П.Яцика

ІІІ

Кінах С.В.

Це 31 призове місце.