Минулого тижня, у розпал весняного розвою, в приміщенні актової зали Чортківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  відбувся День відкритих дверей. Свято, яке щорічно проводиться, чекали з нетерпінням і майбутні першокласники,  і батьки, і вчителі. Особливий настрій, звісно ж, був в четвертокласників, які з ностальгією згадували свої роки навчання в початковій школі, розповідали про улюблену першу вчительку, яку уже цьогоріч прийдеться віддати малечі, котра ступить на поріг школи. Проте і раділи: дорослі ж бо! Попереду  - самостійність та багато цікавих справ, а до першої вчительки, яка стала рідною мамою за роки навчання, звичайно, «будемо приходити на перервах в гості», - впевнені діти.

Про здобутки та досягнення навчального закладу розповів директор школи Кульчицький Р.В., який, направду, є добрим батьком для шкільної дітвори.  Ознайомив батьків із  методичними рекомендаціями щодо організації навчання дітей та представив наставників майбутніх пер ... Читати далі »

Переглядів: 350 | Додав: Sigurdar | Дата: 19.04.2016 | Коментарі (0)