“Віками до тебе ми йшли, Україно!”

13 квітня 2016 року у Чортківському Палаці дітей та юнацтва проходить фотовиставка під назвою “Віками до тебе ми йшли, Україно!”, присвячена 25-річниці Незалежності України”. Учасники гуртка “Фотоаматорства”, діти віком від 10 до 16 років представили своє бачення рідного краю, його яскравих особистостей, неповторний колорит, казкову природу. 15 гуртківців, що займаються у видатного майстра, члена Національної спілки фотохудожників України Миколи Лановеги, показали свої роботи у вигляді портретів, натюрмортів, колективних фото. Серед учасників були учні нашої школи, зокрема Ігнацевич Юрій, Матвіїшин Володимир та Фарйон Анастасія, вони нагороджені грамотами управління освіти. Вітаємо учнів з творчими досягненнями.

Переглядів: 291 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0