Леся Українка... Життя її — це сонячний промінь, що благовістом нового дня пробивається з темряви, і кличе, і вабить до світла. Іншої такої жінки-письменниці й борця немає в світі. «До тебе, Україно, струна моя перша озветься...» — так називається присвячена нашій Лесі літератур­но-музична композиція, яку підготували і провели учні 8-10 класів 25 лютого 2015 року.

На якийсь час глядачі потрапили в епоху кінця XІX - поч. XX ст. Перед нами промайнуло життя Лариси Петрівни Косач. Спочатку ми побачили маленьку Лесю, яка захопилася легендами села Колодяжне про лісових мешканців. Згодом перед нами постала дівчина з трепетним і водночас відважним серцем. Перше і трагічне кохання. Зустріч  з подругою Ольгою Кобилянською... Чудова інсценізація уривка з «Лісової пісні». Мавка і Лукаш... На завершення – моноло ... Читати далі »

Переглядів: 395 | Додав: Sigurdar | Дата: 28.02.2015 | Коментарі (0)

Вихованці Надії Андріївни Пандрак – надзвичайно допиливі діти. Знання, які отримують на уроках,  захотіли поповнити під час екскурсій.

Переглядів: 352 | Додав: Sigurdar | Дата: 28.02.2015 | Коментарі (0)

Нещодавно учениця 10 класу  Поселюжна Ілона була учасницею ІІ етапу конкурсу –  захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Захищала роботу за темою «Дослідження ефективних конкурентних переваг регіональних ЗМІ Чортківщини» і отримала диплом ІІ ступеня. Вітаємо!

Переглядів: 312 | Додав: Sigurdar | Дата: 28.02.2015 | Коментарі (0)