Доступно, тепло, задушевно та з Богом. Так минула зустріч учнів 8-9-их класів з отцем Клаусом зі Швейцарії. Захід організували отець Роман та отець Андрій, священики Катедрального собору Верховних Апостолів Петра і Павла, за підтримки директора школи Кульчицького Р.В.

Переглядів: 378 | Додав: Sigurdar | Дата: 08.02.2015 | Коментарі (0)

І знають, і люблять математику учні 2-А класу, бо залюбки взяли участь у грі «Математичний експрес», яку організували і провели члени учнівського самоврядування школи.

Переглядів: 381 | Додав: Sigurdar | Дата: 08.02.2015 | Коментарі (0)

29 січня 2015 р. учениця 10 класу Поселюжна Ілона була учасницею ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури в м. Тернополі та здобула перемогу – ІІ місце. Вітаємо переможницю та бажаємо не зупинятися і досягати нових вершин!

Переглядів: 332 | Додав: Sigurdar | Дата: 08.02.2015 | Коментарі (0)

До Тижня світової літератури членами учнівського самоврядування проведено вікторину «Ці незабутні казки» в 4-А класі. Діти поринули в чарівний і неповторний світ казки.

Переглядів: 372 | Додав: Sigurdar | Дата: 08.02.2015 | Коментарі (0)

Нещодавно в школі відбулася зустріч старшокласників із студентом Київського національного університету ім. Карпенка-Карого, випускником Чортківської ЗОШ № 7 Країнським Романом. Учні мали змогу побачити нове ігрове короткометражне кіно. Продемонстровані стрічки – курсові роботи студентів, створені за мотивами творів як українських, так і зарубіжних письменників.

Переглядів: 383 | Додав: Sigurdar | Дата: 08.02.2015 | Коментарі (0)