"Свята Покрова"

Хлопці, підемо, боротися будемо
                                                                                    За Україну, за рівні права, державу.
12 листопада з метою вшанування 100-ї річниці створення легіону Українських січових стрільців, Героїв Майдану, бойових подвигів новітніх захисників Вітчизни – воїнів АТО, в нашій школі проходив міський фестиваль патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова». Учні майже всіх класів взяли участь у заході й продемонстрували неабиякі творчі здібності. У виконанні пісень, читанні поезій, листів відчувалась глибока повага до тих людей, які виборювали незалежність України, і тих, які сьогодні захищають нашу батьківщину від агресора. Фестиваль доповнила акція щодо збору солодощів воїнам АТО. Слід зазначити, що всі малюнки, побажання та солодощі вже передано солдатам.

Переглядів: 411 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0