Вітаємо переможців обласного зльоту юних дослідників Чорній Єву і Кутрика Олега, учнів 6 класу, які взяли участь у конкурсі експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник» в номінації «Рослини навколо нас» і отримали Диплом ІІІ ступеня Департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації. Вітаємо з перемогою наукового керівника  Нечунаєву Наталію Василівну.

Переглядів: 400 | Додав: Sigurdar | Дата: 02.12.2014 | Коментарі (0)

18 листопада в школі започатковано нову традицію – проведення міського конкурсу  юних обдарувань «Чортків має таланти». Наші учні співали,  розповідали гуморески, грали на музичних інструментах. На заході панувала чаруюча атмосфера. Затамувавши подих, усі слухали виконавців, бо виступали дійсно таланти.

Переглядів: 373 | Додав: Sigurdar | Дата: 02.12.2014 | Коментарі (0)