У рамках проведення Тижня профорієнтації 9 грудня в 4-Б класі проходила профорієнтаційна гра «Подорож у світ професій». Президент учнівського самоврядування Поселюжна Ілона та голова центру «Дозвілля» Поповська Аліна підготували для молодших школярів цікаві конкурси. Учні із захопленням відповідали на питання, розшифровували завдання, проводили аналогії, інсценізували. Школярі продемонстрували вміння працювати в групах, а також відкрили для себе багато нового, бо Ілона та Аліна розповіли учням про типи професій. Захід закінчився, визначено переможця, але задоволеними залишились усі, бо побували у чудовому світі професій.

... Читати далі »

Переглядів: 401 | Додав: Sigurdar | Дата: 19.12.2014 | Коментарі (0)

З метою покращення стану соціального захисту найбільш вразливих верств населення та надання їм посильної допомоги в школі протягом двох тижнів проходила акція по збору коштів «Милосердя», ініційована членами учнівського самоврядування.

Переглядів: 357 | Додав: Sigurdar | Дата: 19.12.2014 | Коментарі (0)