День Воскресіння Ісуса Христа – Великдень – одне з найбільших свят християн.

Дякуємо нашим воїнам, які зробили усе для того, щоб ми могли посвятити наші пасхальні кошики. Натомість ми поділилися частинкою освяченої їжі із воїнами ЗСУ.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Слава Україні! Героям слава!

Переглядів: 95 | Додав: Sigurdar | Дата: 27.04.2022 | Коментарі (0)

Дитячі малюнки та листи – зворушливі й завжди бажані обереги для захисників України на фронті!

Напередодні Великодня, одного з найбільших і найшановніших християнських свят діти Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 вирішили зробити власний внесок для перемоги наших воїнів. У своїх малюнках школярики відобразили почуття любові до України та гордості за своїх захисників. Маленькі патріоти у своїх листах дякували солдатам та бажали повертатися додому живими.

Від щирого серця вітаємо захисників України зі світлим святом Великодня! Нехай ангел-охоронець оберігає вас від усіх негараздів. Хай Божа Матір здоров'я міцного посилає. Господь дарує Ангела з небес! Христос Воскрес!

Переглядів: 84 | Додав: Sigurdar | Дата: 27.04.2022 | Коментарі (0)