Великодні привітання захисникам України від учнів Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Дитячі малюнки та листи – зворушливі й завжди бажані обереги для захисників України на фронті!

Напередодні Великодня, одного з найбільших і найшановніших християнських свят діти Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 вирішили зробити власний внесок для перемоги наших воїнів. У своїх малюнках школярики відобразили почуття любові до України та гордості за своїх захисників. Маленькі патріоти у своїх листах дякували солдатам та бажали повертатися додому живими.

Від щирого серця вітаємо захисників України зі світлим святом Великодня! Нехай ангел-охоронець оберігає вас від усіх негараздів. Хай Божа Матір здоров'я міцного посилає. Господь дарує Ангела з небес! Христос Воскрес!

Переглядів: 85 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0