У рамках забезпечення наступності між дошкільними навчальними закладами та школою Чортківську ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відвідали вихованці ДНЗ «Ромашка» і «Чебурашка».

На порозі школи дітей зустрів керівник навчального закладу Кульчицький Р. В. Він зазначив: «Дошкільнят зацікавить екскурсія школою: подорож класними кімнатами, предметними кабінетами, актовою та спортивною залам, шкільною бібліотекою. Навчатимуть майбутніх першокласників досвідченні вчителі Починок М.К., Марко Г.П., а також молода, енергійна і креативна Пандрак(Вархол) Ю.О. Впевнений, що учні завдяки наполегливій і творчій праці вчителів отримають глибокі і міцні знання. Свідченням цього є неодноразові перемоги учнів школи у пре ... Читати далі »

Переглядів: 425 | Додав: Sigurdar | Дата: 15.11.2018 | Коментарі (0)