З метою збереження, популяризації і розвитку українського вокально-хорового мистецтва, примноження культурних пісенних традицій християнської культури, естетичного та духовного розвитку молодого покоління; виявлення та підтримки талановитих виконавців, утвердження національної свідомості та патріотизму учнівської молоді, любові до рідного краю, народу 13 березня 2018 р. відбувся шкільний фестиваль духовної пісні «Молитва за Україну», присвяченого 130-й річниці з дня народження Василя Олександровича Барвінського у Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

У Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 велику увагу приділяють національно-патріотичному вихованню, а також культурному, естетичному і духовному розвитку дітей. Тому уч ... Читати далі »

Переглядів: 364 | Додав: Sigurdar | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)