Казковий світ вабить, зачаровує і дорослих, і малих. 10 жовтня  в приміщенні актового залу Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  школи  учні завітали в гості до казки. Діти  подивилися  незвичайно цікаву виставу «Колобок». Школярі побачили давно відому казку, але на новий лад. Актори Львівського лялькового театру своєю постановкою зацікавили дітей, долучили їх до вистави. Учні  чекатимуть нових цікавих зустрічей з казковим світом.

Переглядів: 389 | Додав: Sigurdar | Дата: 10.10.2017 | Коментарі (0)

Кожна країна світу обов'язково має свої державні  та національні символи. Вони є святинями народу, які треба шанувати і оберігати.  Саме Україні, її  символам  був присвячений  брейн-ринг, проведений  між учнями шостих класів Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 педагогом-організатором Пандрак Ю.О. і вчителем історії Польовою Н.В.

Учні шостих класів продемонстрували відмінні  знання щодо державотворення нашої країни та її символів  під час першого туру. Діти проявили вміння працювати в команді, творчість і креативність, виконуючи завдання другого і третього турів.

Під час брейн-рингу  панувала атмосфера здорової конкуренції, але в кінці змагання всіх об ... Читати далі »

Переглядів: 333 | Додав: Sigurdar | Дата: 10.10.2017 | Коментарі (0)