Брейн-ринг «Символи держави»

Кожна країна світу обов'язково має свої державні  та національні символи. Вони є святинями народу, які треба шанувати і оберігати.  Саме Україні, її  символам  був присвячений  брейн-ринг, проведений  між учнями шостих класів Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 педагогом-організатором Пандрак Ю.О. і вчителем історії Польовою Н.В.

Учні шостих класів продемонстрували відмінні  знання щодо державотворення нашої країни та її символів  під час першого туру. Діти проявили вміння працювати в команді, творчість і креативність, виконуючи завдання другого і третього турів.

Під час брейн-рингу  панувала атмосфера здорової конкуренції, але в кінці змагання всіх обєднало спільне виконання пісні «Боже великий єдиний». Єдиною була і перемога, адже учасники продемонстрували рівні знання і уміння.

Переглядів: 335 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0