Минулого тижня у нашій школі проходили заходи, присвячені 70-ій річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ій річниці завершення Другої світової війни.

З метою виховання в учнів внутрішньої свободи та поваги до держави, любові до Батьківщини, національної свідомості, гідності, усвідомлення приналежності до рідної землі, за доброю традицією, 5 травня  на загальношкільну лінійку було запрошено  воїна АТО, бійця батальйону «Карпатська Січ» Огородника В.А.  Діти уважно слухали побажання нашого захисника і пообіцяли виконувати настанови старших, а також побажали якнайшвидшого завершення війни.

Протягом тижня школярі виготовляли символи у вигляді квітки маку, таким чином приєднавшись до Всеукраїнської акції «Маки пам’яті».

8 травня, у День п ... Читати далі »

Переглядів: 482 | Додав: Sigurdar | Дата: 10.05.2015 | Коментарі (0)