З метою виховання в юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовки молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини  щороку в нашому місті проводиться військово-патріотична гра  «Сокіл». Команда нашої школи була сформована  з учнів 10 класу. З великим завзяттям діти готувалися до гри: вивчали військву сраву, правила першої медичої допомоги, історію українських військових формувань. Виїзд відбувся 29 квітня 2015 р. Нелегко було розпочинати змагання першими, учні викладалися на повну. Цікавим  було і дозвілля.

Переглядів: 363 | Додав: Sigurdar | Дата: 01.05.2015 | Коментарі (0)

«Думати швидко – діяти чітко!» - під таким девізом змагались представники осередку «Школа безпеки» Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 зі своїми суперниками на міських змаганнях, які проходили 21 квітня 2015 р. на базі 6 Державної пожежно-рятувальної частини.

Переглядів: 337 | Додав: Sigurdar | Дата: 01.05.2015 | Коментарі (0)

У нашій школі вже стало доброю традицією запрошувати в гості своїх батьків воїнів АТО. Не так давно на урочисту лінійку до нас завітав Резніков І.М. Одинадцятикласниці Сулима Софія та Гурина Валерія підготували власну творчу композицію «Над землею тумани». Хвилиною мовчання було вшановано загиблих земляків. Ігор Миколайович коротко розповів про події на Сході України, а також дав настанови бути дружніми і любити свою Україну. Зі словами подяки виступили директор школи Кульчицький Р.В., лідер учнівського самоврядування Поселюжна Ілона, а також учні 4-Б класу. Завершилась лінійка врученням квітів нашому відважному захиснику.

... Читати далі »

Переглядів: 519 | Додав: Sigurdar | Дата: 01.05.2015 | Коментарі (0)