Посвята шестикласників у юннати

Одна з найяскравіших сторінок в історії дитячих рухів ХХ століття- цеісторія  юннатства. Кілька  десятиліть  саме  юннатський  рух  був  найбільш масовим ,  значним чином,  завдяки позашкільним закладам таким як Станції юних  натуралістів. З 23-27 вересня у школі проходив тиждень юного натураліста. Учні  початкової школи малювали малюнки на тему: " Живіть у гармонії з природою ", а учні 9-б класу активно взяли участь у  виготовленні стінгазети  - «З природою живи у дружбі, то буде вона тобі у службі». Проведені класні  бесіди «По сторінках Червоної Книги України»; в останній день тижня  було проведено посвяту шестикласників у Юннати. Загалом тиждень  юного натураліста виявився дуже цікавим і корисним для подальшого розвитку світогляду школярів.

Категорія: Мої статті | Додав: lana79 (14.11.2013)
Переглядів: 583 | Рейтинг: 0.0/0