Тренінг «Безпека понад усе»

Найвища цінність для людини є життя. Підростаюче покоління потрібно навчити оберігати і захищати його. Адже брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в складних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Тому одним із завдань школи є підготувати учнів до розв’язання складних життєвих проблем, навчити їх захищати себе від небезпеки.

Саме це завдання реалізовує Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 через систематичне проведення різноманітних заходів. Тренінг «Безпека понад усе» - один із них, був проведений в 1 – А класі ученицями 8 класу Чикурлій Д. і Гикавою С. під керівництвом Григорук С.Л. і Пандрак Ю.О. В. Під час якого учнів ознайомили з основними правилами безпеки і поведінки в небезпечних ситуаціях. Найбільше школярикам сподобалися практичні завдання, де в ігровій формі вони застосовували свої знання.

Переглядів: 376 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0