Розпалімо свої серця вдячністю і гарячою любов’ю до Ісуса!

Хресна дорога – це свідоцтво вічної незгасаючої любові Ісуса Христа до людей. Хресна дорога - особливий тип богослужiння, коли згадують страждання Iсуса на хрестi. А участь у Хреснiй дорозi прирiвнюють до проходження Хресного шляху Iсуса в Єрусалимi. Тому в ці днi Великого посту в Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 пройшла Хресна дорога, організована директором школи Кульчицьким Р.В. та заступником директора з ВР Нестеренко Н.М. На захід було запрошено сотрудника катедрального собору верховних апостолів Петра і Павла отця Романа Гарасиміва. Учні 5-7-их класів та вчителі Горячко М.В., Баранова М.С., Польова Н.В., Мединська Л.А. мали нагоду разом роздумувати над Страстями Господніми, йти разом з Ісусом Хресною Дорогою, попросити прощення.

Висловлюємо теплі слова вдячності учням 7-Б класу та вчителю християнської етики Савіцькій Т.І. за належну підготовку розважання про страсті Христові біля кожної стації. А також отцю Роману, який уміє мудро донести слово Боже до людей.

Переглядів: 333 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0