Подяка за підтримку

5 жовтня наша школа щирими оплесками приймала дорогих гостей. До нас завітали чортківчанин Петро Павлинів, прапорщик 44-ї артилерійської бригади, начальник автомобільного складу 6-го окремого мотопіхотного батальйону «Збруч», та активіст-волонтер Іван Калакайло. Перебуваючи у відпустці, Петро Павлинів завітав до школи, аби від імені командування військової частини ВО 122 вручити Подяку шкільному колективу за свідому національно-громадську позицію щодо захисту нашої Батьківщини. Воїн побажав успіхів школярам у навчанні, вчителям – у праці і запевнив: «Із такою надійною підтримкою тилу, вагомою допомогою та стійкою вірою в перемогу ми обов’язково поборемо ворога і встановимо справедливість». Учні обдарували захисника сувенірами та солодощами, передали його побратимам малюнки і листівки.

Переглядів: 451 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0