Цього тижня до святкування Дня захисника України вчителем історії Польовою Н.В. та студенткою  Кам'янець-Подільського університету ім. Івана Огінка Мазяр Н.М. для старшокласників організовано і проведено виховний захід «Невмируща слава героям-воїнам УПА» (до 73 річниці створення УПА).

Переглядів: 488 | Додав: Sigurdar | Дата: 17.10.2015 | Коментарі (0)

Переглядів: 401 | Додав: Sigurdar | Дата: 17.10.2015 | Коментарі (0)

5 жовтня наша школа щирими оплесками приймала дорогих гостей. До нас завітали чортківчанин Петро Павлинів, прапорщик 44-ї артилерійської бригади, начальник автомобільного складу 6-го окремого мотопіхотного батальйону «Збруч», та активіст-волонтер Іван Калакайло. Перебуваючи у відпустці, Петро Павлинів завітав до школи, аби від імені командування військової частини ВО 122 вручити Подяку шкільному колективу за свідому національно-громадську позицію щодо захисту нашої Батьківщини. Воїн побажав успіхів школярам у навчанні, вчителям – у праці і запевнив: «Із такою надійною підтримкою тилу, вагомою допомогою та стійкою вірою в перемогу ми обов’язково поборемо ворога і встановимо справедливість». Учні обдарували захисника сувенірами та солодощами, передали його побратимам малюнки і листівки.

... Читати далі »

Переглядів: 445 | Додав: Sigurdar | Дата: 17.10.2015 | Коментарі (0)