Майстер-клас для дошкільнят

5 і 11 жовтня Чортківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 радісно зустрічала майбутніх першокласників, а сьогодні вихованців дошкільного закладу №6 «Чебурашка».

Учні четвертих класів для ознайомлення дошкільнят зі школою провели екскурсію. Діти відвідали компютерний клас, спортивний і актовий зали, бібліотеку. Але найбільше дошкільнята запамятали майстер-клас, який провели учні четвертих класів під керівництвом досвідчених вчителів Кінах С.В. і Пандрак Н.А., які старанно, натхненно, творчо працюють багато років.

Діти виготовили аплікацію з природних матеріалів, круп, що добре розвиває дрібну моторику рук. Вони із задоволенням відтворили у свої роботах осінні барви.

Дошкільнятам дуже сподобалося у школі. Тепер вони з нетерпінням будуть чекати нових зустрічей.

Переглядів: 365 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0