До Дня захисника України 12 жовтня 2016 року в нашій школі пройшов благодійний ярмарок "З вірою в серці", кошти з якого підуть на допомогу воїнам АТО.

Переглядів: 418 | Додав: Sigurdar | Дата: 16.10.2016 | Коментарі (0)

З 4 по 7 жовтня у нашій школі проходив тиждень історії, який був організований і проведений вчителем історії Польовою Н.В. За цей час відбулися такі заходи: інформаційно – просвітницькі години, присвячені 175 – річчю від дня народження М. Драгоманова; виставка історичних газет, де учні 5 –Б і 9 класу підготували цікавий матеріал; захист презентацій “Замки Тернопілля” (учні 7 і 9 класу); учнями 7 класу було підготовлено цікавий квест “Стежками Київської Русі”; з учнями 9 класу було проведено круглий стіл “Історик і влада: до дня народження М. Грушевського”.

... Читати далі »

Переглядів: 361 | Додав: Sigurdar | Дата: 16.10.2016 | Коментарі (0)