Яка ж багата рідна мова!

Увесь чарівний світ у ній!

Вона барвиста і чудова,

І нищити її не смій!

З метою виховання  любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, вдосконалення мовної культури школярів, збагачення їхнього словникового запасу 8 листопада серед учнів 5-х класів проводилась філологічна ... Читати далі »

Переглядів: 471 | Додав: Sigurdar | Дата: 23.11.2014 | Коментарі (0)

7 листопада дев’ятикласники нашої школи відвідали коледж Чортківського навчально-наукового  інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ, який проводив День відкритих дверей, приурочений 55-им роковинам з того дня, як від руки московського агента загинув Провідник Організації Українських Націоналістів, борець за незалежну Українську Соборну Самостійну Державу Степан Бандера.

Переглядів: 512 | Додав: Sigurdar | Дата: 23.11.2014 | Коментарі (0)