19 вересня в Чорткові з Благословення  Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, відбулася проща Хреста та Ікони Світових Днів Молоді. Хрест, який  у 1984 р. подарував молоді світу святий Іван Павло II, та Ікона, подарована ним у 2003 р., вперше перебувають в Україні. Учням нашої школи випала велика честь долучитися до перенесення Хреста з Центральної площі міста до Костелу Святого Станіслава.

Переглядів: 352 | Додав: Sigurdar | Дата: 24.09.2014 | Коментарі (0)

Нещодавно  в Чорткові з гастролями  побував Львівський обласний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича. У приміщенні Чортківського районного будинку культури ім.К.Рубчакової   дрогобичани  на суд молодого глядача винесли  п’єсу Тараса Метика «Нескорима».

Вистава викликала живий інтерес у школярів принаймні з двох причин. По-перше, артисти з Дрогобича, на жаль, нечасті гості у нас. З іншого боку, драматичного матеріалу про героїку УПА практично нема. П’єса «Нескорима» присвячена 70-літтю УПА.

Школярі добре сприйняли спектакль й емоційно реагували на сценічні перипетії. Нашим одинадцятикласницям вдалося побувати за лаштунками, вручити квіти і коротко поспілкуватися з акторами. Є інформація, що автор працює над продовженням п’єси, тож чекаємо з нетерпінням нових вистав.

... Читати далі »

Переглядів: 386 | Додав: Sigurdar | Дата: 24.09.2014 | Коментарі (0)