Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Правила безпеки життєдіяльності слід знати всім, а підростаючому поколінню особливо. Адже, як свідчить безжальна статистика, маленькі громадяни нашої держави, на жаль, дуже часто стають учасниками надзвичайних подій.

Причиною цього є незнання дітьми послідовності правильних дій у екстремальних ситуаціях.

З метою запобігання загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій провелась роз’яснювальна робота та навчання дітей правилам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

У нашій школі з 7 -11 жовтня   було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Основною метою проведення Тижня було набуття школярами чітких знань, а також практичних дій та навичок поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру..

У рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності з учнями 5-9-х класів, була проведена бесіда на тему «Небезпека вдома і на вулиці» та виховні години на тему: «Твоя безпека залежить від твоєї поведінки» 10-11 класи. Під час заняття з правил безпеки життєдіяльності школярам роз’яснювали основні правила поведінки в побуті, при експлуатації побутових електроприладів, на транспорті, автошляхах та залізниці, під час збирання дикорослих грибів, при виникненні пожежі, під час грози та сильного вітру, при виявленні розливу ртуті, при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами, при виявленні маловідомих та вибухонебезпечних предметів.

Звичайно, і вдома, і у школі дітям щодня нагадують про правила безпеки. Але саме проведення Тижнів безпеки життєдіяльності є дієвою формою виховання підлітків, яка допомагає дітям правильно орієнтуватися у небезпеці та знаходити правильні рішення в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Серед учнів 3 класів проведено вікторини  «Правила безпечної поведінки», «Виживання в екстремальній ситуації», класними керівниками  2-х класів Надією Євстафієвною та Наталею Миронівною проведено екскурсії  до пожежної частини.

Вчитель основ здоров’я Тетяна Вікторівна,  класний керівник 8-б класу Оксана Юріївна  та медсестра школи Оксана Андріївна підготували та провели з учнями 8-б класу свято «Безпечна поведінка-запорука міцного здоров’я», учні 1-3 класів переглянули  презентацію «Про правила пожежної безпеки».

Впродовж тижня у шкільній бібліотеці діяла виставка літератури «Знання правил протипожежної безпеки - запорука збереження життя».

Класними керівниками 1-11 класів проведено бесіди по класах з правил поведінки під час навчально-виховного процессу, а також інструктажі з техніки безпеки та попередження ДТП.

Категорія: Мої статті | Додав: lana79 (01.11.2013)
Переглядів: 1333 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0