ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Щороку першу неділю жовтня в понад 100 країнах  світу відзначається день вчителя, який був заснований в 1994 році як Всесвітній день вчителя . Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти - день, в який відзначаються роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їхній неоціненний внесок у розвиток суспільства.

У нашій школі День вчителя пройшов грандіозно.  Концерт, що приготували учні 10 класу  надзвичайно сподобався нашим викладачам.. Номери були яскраві, дотепні, гарно виконані. Все було продумано до деталей. А поздоровлення вчителів теплими словами були дуже милими,сповненим поваги до любих викладачів. А скільки усмішок було того дня! Усі були в прекрасному настрої, і навіть поганих оцінок було набагато менше. Отож, День Вчителя у нашій 2  пройшов просто чудово!

Категорія: Мої статті | Додав: lana79 (13.11.2013)
Переглядів: 501 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0