Баскетболісти – гордість школи в спорті!

Нещодавно наша школа взяла участь у міських змаганнях із баскетболу серед хлопців. Наполегливо готуючись до першості, гравці, тренером яких є Бужинський Віктор Борисович, відпрацьовували свою техніку й уміння. Тренування не минули даремно: вітаємо команду з 4 місцем. Саме вона опередила кількох суперників у турнірній таблиці.

Попри те, що учасники опинились за півкроку до перемоги, переконана, це не слід сприймати як проблему. Баскетболісти гідно боролися з досвідченими суперниками, а останні ігри продемонстрували їх неабияку майстерність. Ті, хто переміг, уже сягнули свого Олімпу, а наші ж хлопці мають можливості до розвитку та самовдосконалення.

Ми, вболівальники, щиро віримо в майбутні звитяги команди та сподіваємося, що цьогорічні випускники, котрі присвятили свій час підготовці до змагань, не покинуть спорт, а впевнено крокуватимуть по життю й візьмуть недосяжні висоти! Їхнім же наступникам бажаємо сили духу, підтримки відмінної форми та везіння задля нових і нових тріумфів!

Хочеться також подякувати за належну підтримку вчителю фізкультури  Кіб'юку Степану Євгеновичу.

Ілона Поселюжна,

президент школи

Категорія: Мої статті | Додав: Sigurdar (28.02.2015)
Переглядів: 471 | Рейтинг: 5.0/1