У жорнах репресій

17 травня 2019 року завідувач бібліотеки Чортківської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №2 Герасимів А.В., разом з учнями 7-8–х класів провела екскурсію в Чортківську центральну бібліотеку, де відбувся урок історичної пам’яті, присвячений Дню пам’яті жертв політичних репресій, який щороку відзначається третьої неділі травня.

Усі присутні із щемом в душі слухали розповідь ведучої заввідділом обслуговування Олени Рибух про ті страшні часи сталінського кривавого терору.
Провідний бібліограф книгозбірні Надія Лугова підготувала і провела цікавий бібліографічний огляд літератури. Присутні переглянули відеоматеріали «Великий терор 1937-1938рр» і «Биківня» (автор - журналіст Людмила Натикач).

Діти ознайомилися з тематичними книжковими виставками «Історія з нами», «У жорнах репресій»

Світлу пам'ять загиблих під час тоталітарного режиму присутні вшанували хвилиною мовчання.

Переглядів: 272 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0