Таланти школи

У людини є в душі частинка сонця, так би мовити, маленькі творчі здібності. У кожного з нас є особливий талант, яким наділила нас природа. Хтось вміє гарно малювати, у когось є хист до написання віршів, інші гарно танцюють чи співають. Таких прикладів є безліч. І щоб цей талан розвивався, у Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 проводиться систематична робота з виявлення і розвитку здібностей школярів.

Як наслідок учні Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 продовжують здобувати призові місця у конкурсах, змаганнях різного рівня. Слід зазначити, що у районному конкурсі «Таланти Чортківщини учениця 6 –Б класу Чухровська Яна здобула ІІ місце ( відділ фортепіано). Крім того, вона отримала Диплом за краще виконання віртуозного твору в обласному конкурсі юних піаністів.

Школа пишається здобутками своїх учнів.

Переглядів: 469 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0