Світ професій

Вибір професії - надзвичайно важливий і відповідальний крок у житті кожної людини, відповідальний не лише перед самим собою, а й перед іншими людьми. Будь-яка робота має приносити задоволення, і не лише матеріальне, але й духовне. Тому відповідальний вибір професії – запорука вашого успішного майбутнього!

У звязку з тим та з метою ознайомлення учнів з різними професіями і вимогами до них у Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено тренінг «Важливий вибір професії» у 9 класі, ученицями 11 класу Степаненко Анастасією і Торкот Анастасією під керівництвом педагога-організатора Пандрак Юлії Олегівни. Під час тренінгу для учнів було проведено тестування щодо визначення професії, яка їм найбільше підходить. Особливо учнів зацікавив перегляд фільму про вибір професій.

Переглядів: 454 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0