"Сокіл"("Джура")

З метою виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовки молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини шляхом залучення широкого загалу молоді до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи 02-04 квітня було проведено міський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») 2018 р.

Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 взяла активну участь у грі і здобула призові місця в окремих конкурсних видах. Рій «Сокіл» одержав ІІ місце на етапі «Стрільба», а рій «Джура» здобув ІІ місце на етапі «Перетягування канату» та ІІІ місце на етапі «Рятівник».

Школа вдячна всім учням-учасникам гри і їх керівникам вчителям «Захисту Вітчизни» Скрипнику І.А., Горяко М.В. , фізичної культури Кібюку С.Є, Бужинському В.Б., заступнику директора школи з ВР Нестеренко Н.М., педагогу-організатору Пандрак Ю.О., інформатики Шереметі І.Д., математики Захарчук Л.М.

Переглядів: 780 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 1.0/1