«Шкідливі звички шкільної молоді»

Із метою розширення знань учнівської молоді про шкідливий вплив куріння, алкоголю, наркотиків на здоров’я людини та запобігання їх розповсюдження і вживання, 15 травня у Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 для учнів 10 класу (класний керівник Нечунаєва Н. В.) проведено правовий урок «Шкідливі звички шкільної молоді» за участі бібліотекарів читальної зали центральної районної бібліотеки та фахівця з соціальної роботи із суб’єктами пробації Михайла Швеця.
Вони розповіли про негативний вплив шкідливих звичок на ще несформований організм підлітків. Разом із учнями обговорили питання формування культури здоров’я та профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі.
Як результат, бесіда спонукала їх до роздумів. До уваги всіх учасників зустрічі бібліотекарі підготували тематичну книжкову виставку «Обери здоровий спосіб життя».

Переглядів: 438 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0