„Новорічний серпантин”

Новий рік – одне з найулюбленіших зимових свят для дітей і дорослих, тому Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 28 і 29 грудня 2017 року створила для своїх учнів справжню новорічну казку. Карнавальні костюми, мерехтіння ялинки, казкові герої створили атмосферу чарівної казки.

Ранки відбувалися у святково вбраній залі навчального закладу, посеред якої милувала око головна окраса усіх новорічних свят — ялинка. Учні продемонстрували батькам та присутнім свої таланти – декламували вірші, грали у різні ігри із казковими героями, співали пісні та водили хороводи.

28 грудня 2017 року, Новий рік завітав для учнів 5 - 7-их класів. Для них було проведено новорічну програму «Новини у ЗОШ №2». Школярі з великим бажанням і натхненням підготували і продемонстрували новорічні виступи.

29 грудня 2017 року для учнів 8-11 класів було проведено новорічний вечір «Хто спритніший. Новорічна версія». Під час якого у дружній і веселій атмосфері дівчата і хлопці змагалися між собою у цікавих конкурсах.

Переглядів: 786 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0