Нова українська школа

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

У вересні 2018 р. розпочнеться навчання у 1 класі за програмою Нової української школи. Вчителі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 вивчили, опрацювали, обговорили Нові стандарти початкової освіти. Пандрак Н.А., Кінах С.В. – талановиті, креативні, з великим досвідом роботи вчителі, під керівництвом заступника директора школи з навчально-виховної роботи Білик Н.М., зареєструвалися і успішно здали 2 модулі онлайн-курсів для вчителів початкової школи на платформі MON-EDERA-OSVITORIA.

Набуті знання допоможуть їм організувати і провести навчально-виховний процес 2018-2019 н.р. Вчителі створять всі необхідні умови для навчання і виховання дітей у Новій українській школі.

22 лютого 2018 р. учасники дистанційного курсу провели навчання-підготовку до здачі модуля 3 «Інтегроване навчання».

Переглядів: 381 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0