Майбутнім першокласникам

Шановні батьки та діти! В Чортківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 триває набір учнів до 1 класу на 2018-2019 навчальний рік. Вчителями майбутніх першокласників будуть Пандрак Н.А. і Кінах С.В. Вони з нетерпінням чекаю нових учнів і прагнуть передати їм свої знання.

Пандрак Надія Андріївна з 1989 року працює вчителем початкових класів.

Надія Андріївна вчитель вищої категорії, має високу науково-теоретичну та фахову підготовку, знає сучасну методику навчально-виховного процесу. Володіє широким спектром стратегій навчання: уміє продукувати оригінальні, інноваційні ідеї. Її уроки відзначаються продуманим використанням комплексу методів навчання, різноманітною структурою, раціональною організацією самостійної роботи учнів, завжди цікаві, результативні. Вчитель постійно працює над удосконаленням своєї педагогічної майстерності.

Вимоглива до учнів. Вивчає їхні індивідуальні особливості, постійно формує інтерес до навчання. На уроках широко використовує наочність, дидактичний матеріал. Учителька розвиває логічне мислення учнів, вміння аналізувати, встановлювати причинно-наслідкові як кількісні, так і якісні зв’язки між предметами і явищами навколишньої дійсності.

Результатом роботи Надії Андріївни є призові місця учнів у різних конкурсах.

Пандрак Н.А. віддає перевагу інтерактивним методам навчання, які створюють атмосферу творчої невимушеності. Завдяки ефективному використанню цих методів, учитель досягає засвоєння на уроці учнями необхідних знань. Застосовує різні засоби активізації розумової діяльності учнів, залучає їх до пошукової роботи. Її уроки завжди цікаві, добре продумані, насичені, з вдало підібраною наочністю та різноманітним дидактичним матеріалом. На уроці створює ігрову атмосферу, що розвиває пізнавальний інтерес і активність учнів, знімає втому, дозволяє втримати увагу. Використовує в своїй роботі нестандартні уроки: урок-подорож, урок-гра, урок-казка, урок – КВК, «Аукціон знань», урок відкритих думок, урок-диспут, урок-змагання, урок творчості.

Переглядів: 537 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0