"Яким я бачу Чортків"

Напередодні дня міста наша школа долучилась до створення капсули з посланням для нащадків. Першокласниця Присліпська Єва відненадвна стала чортків'янкою. У рідній Чорнобаївці дівчинка не може здобувати освіту, тому у своєму малюнку на тему "Яким я бачу Чортків" Євочка відобразила відразу і Чортків, і Чорнобаївку, які потребують опіки та захисту. Одинадцятикласниця Гащиц Діана написала для нащадків твір "Яким я бачу Чортків і Україну через 500 років". Учениця висловлює надію, що в майбутньому наше місто стане домом для 500 тисяч людей. Чортків буде великим, промисловим і діловим, культурним і духовним центром України. Найголовнішим було побажання миру, тільки завдяки йому ми можемо мати щасливе і процвітаюче майбутнє.

Переглядів: 88 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0