І Міжрайонний кар`єрний форум «Профорієнтація, 2019»

22 травня 2019 року заступник директора школи з виховної роботи Нестеренко Н.М., вчитель фізичної культури Кіб'юк С.Є., вчитель фізики  Москвіна Т.М., вчитель зарубіжної літератури Баранова М.С., вчителі інформатики Концограда Г.З., Шеремета І.Д. завідувач бібліотеки Герасимів А.В. Чортківської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №2 разом з учнями 7, 9 класів провели екскурсію  на площу Героїв Майдану, де відбувся   І Міжрайонний кар`єрний форум «Профорієнтація, 2019».

Учні школи ознайомилися з такими  професіями, як пожежний, економіст, піцайоло, поліцейський, будівельник, сантехнік, бджоляр, лікар, стоматолог, перукар, швея, військовий, юрист, військовий психолог тощо. Викладали власноруч декоративну штукатурку, створювали листівки, малюнки піском і кольоровим рисом, працювали у техниці декупаж, вишивали, писали писанки та створювали дряпанки, гончарили, вчились водити авто, знайомились з діяльністю скаутської організації "Пласт". Під час форуму просто неба пекли піцу. На площі малювали малюнки, присвячені різним професіям. Цікаву локацію представив музейний комплекс "Лемківське село, який провів майстер-клас з "очіпування" - пов'язання хустки. Також школярі знайомились з традиційними ремеслами лемків.

Школярам було цікаво створювати своїми руками речі, познайомитися з фахівцями, з майстрами власної справи.

Переглядів: 342 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0