Екскурсія до Чортківської обласної комунальної центральної районної аптеки №143

З метою профорієнтаційної роботи, 31 січня 2018 року, відбулася екскурсія до Чортківської обласної комунальної центральної районної аптеки №143 для учнів 10 класу Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 під керівництвом педагога-організатора Пандрак Ю.О. та працівників Чортківського районного центру зайнятості Суслої Т.І., Бойчук Л.М.

У ході зустрічі завідувач аптеки Круть В.П. розповів учням про історію розвитку аптеки, значення праці фармацевта. Провізор-аналітик Михайлюк С.М. ознайомила учнів з основними приладами і препаратами для виготовлення ліків, а Стельмащук С.С. наочно продемонструвала процес створення лікарських препаратів.

Екскурсія була цікавою та змістовною. Учні із захопленням слухали розповіді працівників аптеки.

Проведення профорієнтаційних екскурсій допомагає учням у формуванні уявлення про майбутню професію.

Переглядів: 346 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0