Безпека під час весняних канікул

Останнім часом, у зв’язку із проведенням військових дій на сході держави почастішали нещасні випадки, пов’язані з необережним поводженням з вибухонебезпечними предметами та бойовими снарядами.
       Так, 29.07.2014 в Харківській області троє дітей 1999, 2010 та 2013 р.н. на вулиці гралися невідомим боєприпасам, який вибухнув, внаслідок діти отримали тілесні ушкодження;
        28.09.2014 в Луганській області неповнолітній С., 1996 р.н. розбирав снаряд від РПГ-7, який він знайшов та тренувальному полігоні, з метою подальшої здачі на металобрухт, внаслідок чого трапився вибух, у результаті якого він та ще два неповнолітніх, що були поруч отримали тяжкі тілесні ушкодження;
        09.10.2014 в Чернігівській області неповнолітній С., 1996 р.н в приміщенні підприємства ,,Шиномонтаж” під час розбирання снаряду до РПГ – 7В стався вибух, внаслідок чого він загинув;
       13.11.2014 у Запорізької області до лікарні з діагнозом ,,травматична ампутація лівої кісті” був доставлений малолітній К., 2000 р.н., який з батько на пустирі збирали металобрухт та з необережності підірвали невстановлений вибухонебезпечний предмет;
         26.11.2014 в Донецькій області неповнолітній К., 2002 р.н., знайшов на вулиці запал від гранати Ф-1 та висмикнув чеку, внаслідок чого відбувся вибух, від чого він отримав тілесні ушкодження у вигляді травматичної ампутації основних фаланг лівої кісті.
З метою попередження нещасних випадків серед дітей, пов’язаних з необережним поводженням з вибухонебезпечними предметами та бойовими снарядами Управлінням КМСД МВС спільно з представниками Міжнародного дитячого фонду (UNICEF) в Україні розповсюджує інформаційний плакат ,,Дивись під ноги” та відеоролик ,,Небезпечні знахідки”, у яких для дітей, у доступній формі подаються детальні роз’яснення щодо того, які загрози несуть бомби, міни чи інші потенційно вибухові предмети, розробленого Координатором проектів ОБСЄ на запит Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Також вказану інформацію можна переглянути на сайті Youtube за наступними посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=l83IhF2dWK0 якщо ви знайшли боєприпаси – правила поведінки для дітей
        Соціальна реклама для дітей, у доступній формі подаються детальні роз’яснення щодо того, які загрози несуть бомби, міни чи інші потенційно вибухові предмети. Відеоролик розроблено Координатором проектів ОБСЄ на запит Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

https://www.youtube.com/watch?v=I-0tSeCTdIs кампанія з мінімізації ризиків від вибухонебезпечних предметів для людей
Соціальна реклама для загальної аудиторії з правилами безпечної поведінки у випадку виявлення бомб, мін чи інших потенційно вибухових речей. Відеоролик розроблено Координатором проектів ОБСЄ на запит Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

https://www.youtube.com/watch?v=TW1kzyperUg дітям – про загрози вибухонебезпечних знахідок
25-хвилинний фільм, створений ОБСЄ для просвітницької діяльності в школах України.

Переглядів: 402 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0