Акція "Безпека руху на дорозі"

11 квітня 2019 року представники  Чортківської філії ТОВ «СЕ – Борднетце -Україна» спільно з учителями Чортківської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів №2 Григорук С.Л., Свідніцькою Н.І. заступником директора школи з навчальної роботи Лехман Г.М., бібліотекарем          Герасимів А.В. провели соціальну акцію «Безпека руху на дорозі» для учнів другого класу навчального закладу.

Працівник підприємства  Жибрацька  Марія Юріївна ознайомила  всіх присутніх  з дорожніми  знаками, провела цікаві  ігри: «Чарівний конверт», «Веселий світлофор», «Добре або погано», «Вірно, невірно».Учні переглянули відео  «Залишити гру дітям», «Безпека - це просто».

Марія Юріївна запросила до слова  старшого дільничого офіцера поліції Чортківського  ВП  ГУНП в Тернопільській області Мручка Юрія Льововича, який  розказав школярам про правила поведінки на дорозі та безпечний шлях дітей до школи.

Учні дізналися про основні правила безпеки дорожнього  руху та отримали позитивні емоції на весь день.

Переглядів: 263 | Додав: Sigurdar | Рейтинг: 0.0/0