Переглядів: 353 | Додав: Sigurdar | Дата: 05.09.2015 | Коментарі (0)

Переглядів: 315 | Додав: Sigurdar | Дата: 05.09.2015 | Коментарі (0)

"Лідери Чорткова за мир в Україні!" - під таким гаслом пройшов черговий флешмоб серед чортківських школярів. Наші шестикласники на чолі з лідером учнівського самоврядування Аліною Поповською підготувалися до заходу на високому рівні.

Переглядів: 364 | Додав: Sigurdar | Дата: 05.09.2015 | Коментарі (0)

12 травня проходив благодійний ярмарок щодо збору коштів для воїнів АТО. Учні та батьки відгукнулися з радістю, підготувавши безліч смаколиків домашньої випічки.

Переглядів: 409 | Додав: Sigurdar | Дата: 05.09.2015 | Коментарі (0)

Всеукраїнський місячник Червоного Хреста України під гаслом «Боротьба за мир – боротьба за здоров’я. Приєднуйся до руху Червоного Хреста» проходив і в нашій школі. Представниками центру «Данко» учнівського самоврядування (голова учень 8-Б класу Ігнацевич Юрій) проведено інформаційно-просвітницькі заходи щодо поширення ідей милосердя, гуманності, популяризації та дотримання здорового способу життя, санітарно-гігієнічних норм поведінки серед молоді. Також серед учнівського та педагогічного колективів проходив збір благодійних пожертвувань.

Переглядів: 323 | Додав: Sigurdar | Дата: 14.05.2015 | Коментарі (0)

Минулого тижня у нашій школі проходили заходи, присвячені 70-ій річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ій річниці завершення Другої світової війни.

З метою виховання в учнів внутрішньої свободи та поваги до держави, любові до Батьківщини, національної свідомості, гідності, усвідомлення приналежності до рідної землі, за доброю традицією, 5 травня  на загальношкільну лінійку було запрошено  воїна АТО, бійця батальйону «Карпатська Січ» Огородника В.А.  Діти уважно слухали побажання нашого захисника і пообіцяли виконувати настанови старших, а також побажали якнайшвидшого завершення війни.

Протягом тижня школярі виготовляли символи у вигляді квітки маку, таким чином приєднавшись до Всеукраїнської акції «Маки пам’яті».

8 травня, у День п ... Читати далі »

Переглядів: 476 | Додав: Sigurdar | Дата: 10.05.2015 | Коментарі (0)

23-30 квітня в школі проходила  акція «Серце до серця» - «Врятуй життя дитини». Зібрані кошти підуть на закупівлю реанімаційного обладнання для надання невідкладної допомоги дітям.

Переглядів: 347 | Додав: Sigurdar | Дата: 01.05.2015 | Коментарі (0)

З метою виховання в юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовки молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини  щороку в нашому місті проводиться військово-патріотична гра  «Сокіл». Команда нашої школи була сформована  з учнів 10 класу. З великим завзяттям діти готувалися до гри: вивчали військву сраву, правила першої медичої допомоги, історію українських військових формувань. Виїзд відбувся 29 квітня 2015 р. Нелегко було розпочинати змагання першими, учні викладалися на повну. Цікавим  було і дозвілля.

Переглядів: 363 | Додав: Sigurdar | Дата: 01.05.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 40 41 42 43 44 ... 48 49 »