Тиждень української мови

З 4 по 8 листопада   у  нашій школі урочисто пройшов Тиждень української мови.  Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять  видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Учні гуртка «Юний лінгвіст» (керівником якого є Бужинська Галина Антонівна ) -  Ігнацевич Тарас, Ігнацевич Юрій, Матвіїшин Володимир, Назарок Вероніка, Степаненко Анастасія, Саврук Олег, Печеринський Володимир, підготували і провели  для середніх класів  театральне дійство «Пані Помилка та дядечко Правило». Також приємно відзначити гуртківців, які зі своєю програмою виступили на Чортківському районному радіо. Учениці 10 класу Гурина Валерія та Сулима Софія співали народні пісні,  учні 7-б класу Ігнацевич Тарас, Ігнацевич Юрій, Саврук Олег – читали козацькі та чумацькі пісні, а Назарок Вероніка читала  жартівливі коломийки.

Категорія: Мої статті | Додав: lana79 (19.11.2013)
Переглядів: 447 | Рейтинг: 0.0/0